Pary


Pary kategorii Senior

 

Pary oznaczone w kolumnie Lp na czerwono nie mają zarejestrowanych opłat w bazie PTT

Aktualizacja: 18-01-2018

 

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II E 2 F 4
2  Andruch Krzysztof  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior III B 0 B 1
3  Andrzejewski Szymon  Nawrocka Barbara  GRACJA - Zielona Góra Senior I F 0 F 0
4  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior I D 0 E 0
5  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 4
6  Aszer Rajmund  Jóźwiak Wioletta  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
7  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior II E 3 D 0
8  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 2 C 4
9  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III F 0 F 0
10  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
11  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   0 S 11
12  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław Senior III S 4 B 7
13  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior II B 0 B 0
14  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 C 2
15  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 1 D 1
16  Bijak Sebastian  Bijak-Dobrowolska Agnieszka  DANCE TEAM - Wrocław Senior I D 0 D 0
17  Bobula Konrad  Boczar Monika  PODKARPACIE - Jasło Senior II E 0 E 0
18  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior II C 6 D 5
19  Boguski Piotr  Boguska Ewa  RIVIERA Warszawa Senior I C 2 C 0
20  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II F 0 F 0
21  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 2
22  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
23  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard Senior II B 10 B 3
24  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior I   0 B 1
25  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
26  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II   0 S 9
27  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III B 0 D 1
28  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 D 2
29  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III C 0 C 0
30  Ciebień Adam  Bijak Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
31  Cieplicki Władysław  Nieścior Dorota  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior II E 3 E 1
32  Ciesielski Artur  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II C 5 S 1
33  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty Senior III B 2 B 0
34  Cukier Sławomir  Cukier Wiktoria  ASTRA - Szczecin Senior IV F 0 F 0
35  Czarkowski Łukasz  Siembida Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior I F 1 F 0
36  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
37  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II D 1 D 0
38  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II D 0 D 0
39  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
40  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior III S 4 S 7
41  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior III E 0 E 1
42  Dańko Przemysław  Rytwińska Małgorzata  ST LEWANDOWSKI Bernard Senior II B 0 S 4
43  Dąbek Wacław  Dąbek Halina  WIR - Mysłowice Senior IV D 6 D 0
44  De Luca Michael  Moskaleva Yana  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior I B 0 S 0
45  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
46  Dębiński Tomasz  Koliszko Monika  TABOR - Jelenia Góra Senior I C 0 C 0
47  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II E 1 D 0
48  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
49  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S 2 D 3
50  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II A 1 B 5
51  Dominiczak Bartosz  Piekut Monika  PROGRESS - Warszawa Senior I   0 C 0
52  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I E 0 D 0
53  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior II E 0 F 0
54  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 4 E 0
55  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
56  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 E 0
57  Figarski Jerzy Tadeusz  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  CHARLESTON - Kielce Senior III D 0 E 6
58  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 6   0
59  Frydrych Piotr  Wieczorek-Stawicka Marta  CORTE TOP DANCE - Warszawa Senior I E 3 D 0
60  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań Senior I D 4 C 0
61  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 0 F 0
62  Gleń Benon  Gleń Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 0 F 0
63  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I C 1 C 2
64  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 0 E 4
65  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 4 E 2
66  Goral Maciej  Oleszczak Anna  JUMP - Janów Lubelski Senior I E 0 E 3
67  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior I A 5 S 5
68  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 0
69  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań Senior III E 0 D 0
70  Grzelczak Robert  Pośpiech Katarzyna  DZIUPLA - Poznań Senior I D 5 D 5
71  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 0
72  Halama Paweł  Cieślik Iwona  BAWINEK - Kraków Senior I C 1   1
73  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań Senior I   0 A 1
74  Hołod Aleksander  Kogut Magdalena  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 0 S -1
75  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III B 0 B 1
76  Hołubek Adam  Hołubek Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I F 4 F 1
77  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 1 F 0
78  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia Senior II D 5 D 5
79  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III E 1 F 0
80  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II D 2 B 0
81  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 0 S 0
82  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior II E 0 E 3
83  Jastrzębski Jacek  Podgórska Bogumiła  WIR - Mysłowice Senior I F 1 F 0
84  Jaszczyński Jan  Rudnicka-Jaszczyńska Małgorzata  DANCE TEAM - Wrocław Senior II F 1 F 1
85  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV E 4 E 3
86  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków Senior II B 2 D 1
87  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin Senior II E 2 E 6
88  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 D 7
89  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX Opole Senior III C 0 C 0
90  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 D 3
91  Kacprzak Przemysław  Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka  DANCE HOUSE - Gdańsk Senior I D 0 D 0
92  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz Senior I F 0 F 1
93  Kamczyc Jacek  Pers-Kamczyc Emilia  FINEZJA - Poznań Senior I F 0 F 0
94  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 1
95  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 0 A 0
96  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 1 F 0
97  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior II B 1 A 1
98  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior III F 0 F 0
99  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior II F 0 F 0
100  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków Senior I S 6 B 0
101  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II E 3 E 0
102  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 0 E 0
103  Kowalówka Jakub  Kowalówka Sabina  Cor et Animus Senior I E 2 E 0
104  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III C 1 F 0
105  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle Senior II B 0 B 0
106  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 C 6
107  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III D 3 D 3
108  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 0 F 0
109  Krzywdziński Zbigniew  Krzywdzińska Bożena  ST NOVOMEX Opole Senior III D 0 D 0
110  Kuban Adrian  Ugowska Joanna  DANCE HOUSE - Gdańsk Senior I B 0 A 0
111  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior II E 1 E 2
112  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  ST NOVOMEX Opole Senior IV F 2 F 1
113  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I   0   0
114  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa Senior I D 1 F 1
115  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II E 4 E 3
116  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 3 E 0
117  Lampart Jacek  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior III F 0 F 0
118  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III D 5 D 6
119  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość Senior III C 7 E 0
120  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior III E 4 D 0
121  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior I F 0 F 0
122  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków Senior I D 5 D 3
123  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior II F 4 F 2
124  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II C 2 D 1
125  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II C 6 A 6
126  Majak Jerzy  Majak Violetta  FRASZKA - Kamienna Góra Senior III A 0 B 0
127  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior III E 1 E 0
128  Marcisz Piotr  Cooper Joanna  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 3 D 0
129  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior II B 4 D 2
130  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 0
131  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior I F 0 F 0
132  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław Senior III B 0 B 0
133  Maźniewski Piotr  Sobczyk Aurika  SUKCES - Jaworzno Senior II C 8 D 3
134  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 4 F 0
135  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań Senior I C 6 A 0
136  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań Senior III F 0 F 0
137  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior III E 0 E 0
138  Miszewski Hubert  Wojciechowska Karolina  CORTE TOP DANCE - Warszawa Senior I F 0 F 0
139  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior II D 1 D 0
140  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III E 1 D 1
141  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I F 1 F 0
142  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II F 0 F 1
143  Mroczkowski Rafał  Mroczkowska Katarzyna  DANCE TEAM - Wrocław Senior I B 0 C 1
144  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 1 F 0
145  Musioł Krzysztof  Anioł Karolina  DANCE TEAM Dobrzeń Wielki Senior I S 0 B 0
146  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III D 0 D 0
147  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I A 0   0
148  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II   0 D 4
149  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior I F 0 E 0
150  Nowak Jan  Hasik Zofia  LATINA - Wolsztyn Senior IV B 11 D 0
151  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica Senior IV C 4 C 5
152  Nowak Rafał  Nowak Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 E 0
153  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S 0   0
154  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S 0   0
155  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior I E 0 F 0
156  Oruba Andrzej  Kobylańska Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior II A 8 B 0
157  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice Senior III   0 D 6
158  Otfinowski Piotr  Marzec Anna  BAWINEK - Kraków Senior I C 0 D 0
159  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 1 E 4
160  Pakuła Robert  Bogdańska-Pakuła Żaneta  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
161  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II B 0 D 5
162  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  SZOK - Gliwice Senior IV B 7 A 0
163  Pawlik Marek  Pawlik Barbara  FANTAZJA - Kraków Senior IV F 0 F 0
164  Polanowski Paweł  Grabowska-Polanowska Beata  Kuźnia Tańca Kraków Senior III E 0 E 0
165  Polewski Kamil  Jankowska Marta  ZORBA - Mykanów Senior I C 0 A 0
166  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S 3 S 0
167  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
168  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S 0 B 3
169  Pyrzyk Andrzej  Purzyk Małgorzata  PERFECT - Będzin Senior III F 0 F 0
170  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań Senior II F 0 F 0
171  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I B 1 E 0
172  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice Senior IV D 5 C 7
173  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior I C 3 E 0
174  Roszak Andrzej  Roszak Urszula  FINEZJA - Poznań Senior IV A 0 S 0
175  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 0 E 1
176  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 1
177  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior II C 3 C 1
178  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III C 3 D 4
179  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior II D 0 D 0
180  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III D 1 E 0
181  Serafin Piotr  Serafin Bożena  IMPULS - Prochowice Senior III E 0 E 0
182  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 0 E 1
183  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin Senior III E 0 E 0
184  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice Senior III B 0 A 0
185  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków Senior II E 0 F 4
186  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
187  Solecki Robert  Grochólska Monika  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I F 0 F 0
188  Sosiński Andrzej  Robak Silva  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 1
189  Sprawka Łukasz  Olszewska-Staroń Anna  RIVIERA Warszawa Senior I E 2 E 3
190  Sroka Paweł Ireneusz  Bartłomowicz-Sroka Magdalena  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
191  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Mykanów Senior III D 7 C 0
192  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 3 C 1
193  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 2 D 3
194  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź Senior III D 1 F 2
195  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II E 3   0
196  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III B 3 E 0
197  Stobiecki Bartosz  Jaśkaniec Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I D 0 E 2
198  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior II B 0   0
199  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III C 0 D 1
200  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III A 2 A 0
201  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 0
202  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 2 F 0
203  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 0 E 3
204  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III E 0 F 0
205  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S 2   0
206  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 0 C 5
207  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III D 1 E 0
208  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior I D 1 D 0
209  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
210  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S 0 S 0
211  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 0 C 9
212  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior II F 1 F 0
213  Tłuszcz Krzysztof  Drzymała-Tłuszcz Katarzyna  FANTAZJA - Kraków Senior II D 4 C 0
214  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II 0 C 1
215  Tygielski Jarosław  Tygielska Małgorzata  ŁDK - Łódź Senior III D 0 C 7
216  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I F 2 F 4
217  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior II 0 C 0
218  Waldron Michael  Pawlak Wiesława  DI SOMMA - Raszyn Senior III E 1 E 3
219  Wała Adam  Targońska-Fira Magdalena  DANCE HOUSE - Gdańsk Senior II B 6 0
220  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 3 F 3
221  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań Senior III E 1 D 0
222  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 2 F 1
223  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań Senior I F 0 E 0
224  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II D 1 F 0
225  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I E 0 F 0
226  Wirth Aleksander  Wirth Katarzyna  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior I D 0 D 0
227  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S 6 0
228  Wolak Adam  Barciś Wioletta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III D 0 E 6
229  Wosiak Rafał  Karwatowska Marzena  LIDER - Lublin Senior I 0 S 0
230  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 C 1
231  Zaborowski Roman  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 1 0
232  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 1
233  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I C 0 C 0
234  Ziółkowski Dariusz  Ziółkowska Agnieszka  KICK - Kielce Senior III F 4 F 0
235  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior III E 6 D 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT