Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 05-07-2020

 

Kolorem czerwonym oznaczono pary lub kluby bez opłat zarejestrowanych w bazie.

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 0
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II D 4 D 1
3  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 1 E 5
4  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior II D 0 D 0
5  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 7 C 4
6  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice Senior II E 0 F 0
7  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków Senior III C 3 C 2
8  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III C 0 D 0
9  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 E 0
10  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
11  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S
12  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior II F 3 F 0
13  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław Senior III S B 9
14  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III B 0 B 0
15  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów Senior III F 4 E 0
16  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II E 1 F 0
17  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II E 0 F 4
18  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 A 0
19  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 1 C 0
20  Blacha Leszek  Blacha Beata  TEAM Ornontowice Senior II F 0 F 0
21  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
22  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior III F 1 F 1
23  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior III C 6 D 5
24  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II E 0 F 0
25  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  ASTRA - Koszalin Senior II F 1 F 1
26  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II E 4 E 1
27  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II D 0 D 0
28  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
29  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II S A 1
30  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior II   B 1
31  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
32  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość Senior II   F 2
33  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość Senior III F 2  
34  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II   S
35  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III S D 2
36  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 C 0
37  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III B 6 B 5
38  Ciebień Adam  Bijak-Ciebień Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
39  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II E 5 F 2
40  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty Senior III A 0 B 7
41  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I E 2 E 3
42  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
43  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 1 D 0
44  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II C 0 B 0
45  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 3 F 0
46  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior III S S
47  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 D 1
48  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 0 A 10
49  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
50  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II C 0 C 0
51  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
52  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S D 3
53  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S A 0
54  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań Senior II B 0 C 5
55  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III F 0 F 0
56  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior II D 6 D 3
57  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III D 0 E 2
58  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior III B 1 E 0
59  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
60  Fedko Adam  Fedko Joanna  MISTRAL - Tarnowskie Góry Senior I S S
61  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 E 3
62  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 2 C 1
63  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 9
64  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
65  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 E 0
66  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice Senior III D 4 D 4
67  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań Senior I B 0 B 1
68  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
69  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów Senior I D 1 D 0
70  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory Senior IV F 1 F 2
71  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III D 0 D 1
72  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I B 0 S
73  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 1 D 0
74  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 0 D 0
75  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III F 1 F 0
76  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior II A 5 S
77  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków Senior I E 2 E 0
78  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II E 0
79  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 2
80  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań Senior II F 3 E 0
81  Harazim Szymon  Harazim Kinga  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 0 S
82  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior III D 0 F 0
83  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III A 0 S
84  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior II B 8 B 7
85  Hull Andrzej  Kucharczyk Barbara  IDEA - Kraków Senior I C 3 S
86  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź Senior III F 0 F 0
87  Jabłoński Adam  Borys Marlena  KADRYL - Białystok Senior I A 2 B 1
88  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 0
89  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III C 0 F 0
90  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II B 0 B 6
91  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 1 S
92  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior II D 5 C 1
93  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  WIR - Mysłowice Senior I E 0 E 0
94  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków Senior I C 3
95  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 4 E 4
96  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 1 F 0
97  Jaszewski Tomasz  Kotarba Alicja  GRACJA - Zielona Góra Senior I S S
98  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV D 1 D 0
99  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków Senior II S D 1
100  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior II D 1 E 6
101  Jędrusiak Rafał  Grończak Ewa  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
102  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior II C 0 C 0
103  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior I B 0 B 8
104  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  FENIKS - Białystok Senior III C 0 D 0
105  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 1
106  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole Senior IV C 0 C 0
107  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 B 0
108  Kaleta Mateusz  Kaleta Anna  KARISMA Kraków Senior I B 4 B 3
109  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 D 0
110  Karwatowski Michał  Szcześniak Beata  BAWINEK - Kraków Senior I A 8 B 7
111  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań Senior II F 1 F 2
112  Kasprzycki Radosław  Zwolińska Justyna  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 0 C 0
113  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 2 S
114  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 3 F 0
115  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 2 A 3
116  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior IV E 1 E 2
117  Klimaszewski Krzysztof  Sokół Małgorzata  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I A 0 B 0
118  Klimaszyński Piotr  Tomaszewska Anna  TANGO - Gdynia Senior I A 3 A 0
119  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III E 4 E 2
120  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań Senior II F 0 C 0
121  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków Senior I S B 0
122  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 6 S
123  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior I E 3 E 0
124  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława Senior II F 1 F 2
125  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
126  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III B 2 F 0
127  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I E 2 E 5
128  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec Senior II E 1 E 4
129  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
130  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 1 B 1
131  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 0 B 0
132  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 1 F 0
133  Kuban Adrian  Ugowska Joanna  TANGO - Gdynia Senior I B 0 A 0
134  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław Senior II F 3 F 0
135  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III D 0 D 0
136  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior IV F 3 F 2
137  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
138  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
139  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I
140  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I B 1 F 1
141  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II D 0 E 3
142  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 4 E 0
143  Lemieszek Michał  Gola Dominika  BALLROOM - Lublin Senior I S C 1
144  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III C 0 C 0
145  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość Senior IV B 0 E 0
146  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV D 0 D 1
147  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior II E 4 E 0
148  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków Senior I D 6 D 3
149  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior III D 0 E 2
150  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
151  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 E 1
152  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II C 5 C 1
153  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 S
154  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus Senior I E 4 D 4
155  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I E 0 F 4
156  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  PIETRZYK - Wrocław Senior I D 0 F 0
157  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ESENS - Wrocław Senior I B 6 C 0
158  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior IV E 6 E 0
159  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin Senior I F 0 F 0
160  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior III S D 2
161  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior III B 3 C 2
162  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 4 F 4
163  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  ESKADRA - Pabianice Senior I F 3 D 5
164  Mazur Andrzej  Chwist-Mazur Aleksandra  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 0
165  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław Senior III A 0 A 0
166  Mazurkiewicz Jakub  Mizera Izabela  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior II F 0 F 0
167  Merchel Julian  Merchel Anna  FORUM - Zabrze Senior I F 0 E 1
168  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 4 F 0
169  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
170  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 2 E 2
171  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań Senior IV E 0 F 0
172  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior IV E 0 E 0
173  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior III C 1 D 0
174  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III D 0 B 0
175  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 0 F 0
176  Moś Adam  Moś Agnieszka  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 1
177  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 3 F 3
178  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 0 E 1
179  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 3 F 0
180  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III C 0 D 0
181  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II C 3 B 0
182  Nędzewicz Mirosław  Roszak Barbara  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 S
183  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II F 1 F 0
184  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 0 C 0
185  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 0
186  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior II D 0 D 0
187  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica Senior IV A 0 B 2
188  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F 0 F 0
189  Nyrek Jerzy  Kenig Aleksandra  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
190  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S
191  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S
192  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior II B 0 F 0
193  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice Senior II C 1 F 0
194  Orłowski Maciej  Zajda Dorota  BAWINEK - Kraków Senior I E 5 E 3
195  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior III A 9
196  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice Senior III E 4 D 5
197  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów Senior I B 1 S
198  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III D 0 D 0
199  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II S D 5
200  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior IV F 0
201  Pasieko Przemysław  Hammerling-Papsdorf Jolanta  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E 1 F 0
202  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice Senior IV B 7 A 0
203  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław Senior I B 4 B 6
204  Pisarek Piotr  Kowalczyk Dorota  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
205  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  GEMAR - Wrocław Senior I F 0 F 1
206  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  SzT eMiKa - Tarnów Senior I C 1 A 8
207  Polewski Kamil  Mirczewska Marta  ZORBA - Mykanów Senior I C 0 A 1
208  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S S
209  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
210  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S B 0
211  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S S
212  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  Dancers United - WARSZAWA Senior II E 0 E 0
213  Prus Piotr  Borisovich Irina  THE BEST - Gdańsk Senior III D 4
214  Pudełko Daniel  Szczrk Elżbieta  ST IMPRESJA Kęty Senior II F 0 F 1
215  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 0 E 0
216  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 3 E 2
217  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Senior I F 2 F 2
218  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  GEMAR - Wrocław Senior I F 0 F 0
219  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I S E 0
220  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice Senior IV D 7 B 0
221  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior I C 3 E 0
222  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 4 E 2
223  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
224  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 2
225  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce Senior III E 1 F 0
226  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II E 3 E 0
227  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior III B 0 B 0
228  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 B 0
229  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań Senior I S A 1
230  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II E 1 E 0
231  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior II D 2 D 2
232  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia Senior II D 0 D 0
233  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III C 5 D 0
234  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 3 D 1
235  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 0 E 1
236  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice Senior III B 9 S
237  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior II D 0 E 2
238  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły Senior II D 0 D 1
239  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
240  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
241  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan Senior II F 2 F 0
242  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa Senior III D 7 C 0
243  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 10 C 1
244  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn Senior I A 4 B 3
245  Starzycki Krzysztof  Wierzbicka Aleksandra  FAST-STEP Warszawa Senior I F 0 F 0
246  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 2 B 0
247  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź Senior III C 0 F 3
248  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II C 2
249  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III A 0 C 0
250  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III E 0 F 0
251  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia Senior III F 1 F 1
252  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior II B 0
253  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III D 0 D 7
254  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III B 0 C 0
255  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III S A 0
256  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 0 E 0
257  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 7 F 0
258  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior I F 2 F 2
259  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 0 E 3
260  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III E 0 F 0
261  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków Senior II E 3 D 0
262  Szendera Julian  Grabska Sylwia  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior I D 1 C 0
263  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior I D 0 D 0
264  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S
265  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 7 B 2
266  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III B 1 D 7
267  Szydłowski Przemysław  Abelyan Ruzanna  ASTRA - Szczecin Senior I D 0 D 0
268  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 0 E 4
269  Szymański Bartłomiej  Kuśmierz Barbara  PROGRESS - Warszawa Senior I B 8 C 4
270  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin Senior I E 2 F 0
271  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior I B 0 B 0
272  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
273  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S S
274  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 0 B 9
275  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior III F 2 F 0
276  Turek Jacek  Turek Monika  GEMAR - Wrocław Senior II F 0 F 1
277  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II C 4
278  Typański Paweł  Bugała Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I E 0 D 0
279  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 1 F 0
280  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior II C 0 C 0
281  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III F 0 F 0
282  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV E 0 F 4
283  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań Senior III D 0 D 6
284  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice Senior II E 3 F 3
285  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior II E 0 C 0
286  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory Senior IV E 0 E 0
287  Wieczorek Grzegorz  Chmielińska Maja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I D 5 C 9
288  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior I F 4 F 2
289  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II C 2 F 0
290  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I C 0 F 0
291  Wilk Grzegorz  Wilk Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
292  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno Senior IV E 3 E 0
293  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S
294  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III C 2 D 4
295  Woźniak Andrzej  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior III D 4 D 4
296  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 B 1
297  Wójcik Łukasz  Jaśkaniec Anna  ARTDANCE Senior I C 5 B 6
298  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  GEMAR - Wrocław Senior I F 1 F 1
299  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior II F 2 F 1
300  Wydmuch Grzegorz  Wydmuch Katarzyna  ZORBA - Częstochowa Senior II D 0 D 7
301  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 D 4
302  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków Senior III C 6 A 0
303  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior III D 0 D 0
304  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów Senior III F 0 F 2
305  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I C 0 C 0
306  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin Senior I F 0 F 0
307  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia Senior I E 0 E 1
308  Żaba Andrzej  Frączek Katarzyna  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 B 0
309  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 D 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT