Grand Prix Seniorów E-Open


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Seniorów E-Open 2018

 

W klasyfikacji Grand Prix Seniorów E-Open uwzględniono turnieje:

1 - 13.01.2018, Puchar Mariny - Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 17.03.2018, VIII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 14.04.2018, I OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 12.05.2018, OTTT "Konwaliowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

5 - 16.06.2018, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

6 - 22.09.2018, "BAL 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

7 - 13.10.2018, "Bieruń 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

8 - 10.11.2018, Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań 387 69     57     58 81   57 65                          
2  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań 339       68   10 47 65   68 81                          
3  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 106       35     25     46                            
4  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  PIETRZYK - Wrocław 69             69                                  
5  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 58 58                                              
6  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 47 47                                              
7  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard 46       46                                        
8  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 36 36                                              
9  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań 36             36                                  
10  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 35                   35                            
11  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 25 25                                              

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań 170 48     0     47     25 50                          
2  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 153 59           36     58                            
3  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 138             69     69                            
4  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik 105             58     47                            
5  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 70 70                                              
6  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała 37 37                                              
7  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 36                   36                            
8  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 26 26                                              
9  Kowalówka Jakub  Kowalówka Sabina  Cor et Animus 25             25                                  
10  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 20 20                                              
11  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard         0                                        

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 252 68 65   48 10     30     31                          
2  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań 140       70           70                            
3  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 118       59           59                            
4  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 85       37           48                            
5  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 57 57                                              
6  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 46 46                                              
7  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 37                   37                            
8  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 35 35                                              
9  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 26       26                                        
10  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 26                   26                            
11  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 20       20                                        

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 238 70     70     67 31                                
2  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 211 48     48     56     59                            
3  Cieplicki Władysław  Nieścior Dorota  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 129       59           70                            
4  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 85       37           48                            
5  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 59 59                                              
6  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 45             45                                  
7  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała 37 37                                              
8  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra 37                   37                            
9  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 26 26                                              
11  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 26       26                                        
12  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 20       20                                        
13  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 20 20                                              
14  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 20                   20                            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Waldron Michael  Pawlak Wiesława  STUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady 236 67     61     59     49                            
2  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 213       72     70     71                            
3  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 158       50     48     60                            
4  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 92       28     26     38                            
5  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław 74       16     37     21                            
6  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 66       39           27                            
7  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 57       22     20     15                            
8  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów 56 56                                              
9  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło 45 45                                              
10  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  Szkoła Tańca SPARTA Opole 10       10                                        

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń 391 68 11   74 22   73 22   75 46                          
2  Waldron Michael  Pawlak Wiesława  STUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady 174 57     41     51     25                            
3  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 138       63   11       53 11                          
4  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 134       52     40     42                            
5  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 126             62     64                            
6  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 90       30     29     31                            
7  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 70       24   10 23     13                            
8  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań 47       18     17     12                            
9  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów 46 46                                              
10  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło 35 35                                              
11  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 32       10     11     11                            
12  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław 32       12     10     10                            
13  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 19                   19                            
14  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  Szkoła Tańca SPARTA Opole 11       11                                        

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT