Grand Prix Seniorów E-Open


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Seniorów E-Open 2018

 

W klasyfikacji Grand Prix Seniorów E-Open uwzględniono turnieje:

1 - 13.01.2017, Puchar Mariny - Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 17.03.2017, VIII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 15.05.2017, OTTT "Konwaliowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

4 - 16.06.2017, :Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

5 - 22.09.2017, "BAL 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

6 - 13.10.2017, "Bieruń 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

7 - 10.11.2017, Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań 69 69                                        
2  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 58 58                                        
3  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 47 47                                        
4  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 36 36                                        
5  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 25 25                                        

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 70 70                                        
2  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 59 59                                        
3  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań 48 48                                        
4  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała 37 37                                        
5  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 26 26                                        
6  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 20 20                                        

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 133 68 65                                      
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 57 57                                        
3  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 46 46                                        
4  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 35 35                                        

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 70 70                                        
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 59 59                                        
3  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 48 48                                        
4  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała 37 37                                        
5  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 26 26                                        
6  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 20 20                                        

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Waldron Michael  Pawlak Wiesława  DI SOMMA - Raszyn 67 67                                        
2  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów 56 56                                        
3  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło 45 45                                        

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń 79 68 11                                      
2  Waldron Michael  Pawlak Wiesława  DI SOMMA - Raszyn 57 57                                        
3  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów 46 46                                        
4  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło 35 35                                        

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT