Grand Prix Seniorów E-Open


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Seniorów E-Open 2018

 

W klasyfikacji Grand Prix Seniorów E-Open uwzględniono turnieje:

1 - 13.01.2018, Puchar Mariny - Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 17.03.2018, VIII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 14.04.2018, I OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 12.05.2018, OTTT "Konwaliowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

5 - 16.06.2018, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

6 - 22.09.2018, "BAL 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

7 - 13.10.2018, "Bieruń 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

8 - 10.11.2018, Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań 265 69     57     58 81                                
2  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań 190       68   10 47 65                                
3  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  PIETRZYK - Wrocław 69             69                                  
4  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 60       35     25                                  
5  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 58 58                                              
6  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 47 47                                              
7  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard 46       46                                        
8  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 36 36                                              
9  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań 36             36                                  
10  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 25 25                                              

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 95 59           36                                  
2  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań 95 48     0     47                                  
3  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 70 70                                              
4  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 69             69                                  
5  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik 58             58                                  
6  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała 37 37                                              
7  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 26 26                                              
8  Kowalówka Jakub  Kowalówka Sabina  Cor et Animus 25             25                                  
9  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 20 20                                              
10  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard         0                                        

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 221 68 65   48 10     30                                
2  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań 70       70                                        
3  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 59       59                                        
4  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 57 57                                              
5  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 46 46                                              
6  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 37       37                                        
7  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 35 35                                              
8  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 26       26                                        
9  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 20       20                                        

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 238 70     70     67 31                                
2  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 152 48     48     56                                  
3  Cieplicki Władysław  Nieścior Dorota  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 59       59                                        
4  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 59 59                                              
5  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 45             45                                  
6  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała 37 37                                              
7  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 37       37                                        
8  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 26 26                                              
9  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 26       26                                        
10  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 20       20                                        
11  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 20 20                                              

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Waldron Michael  Pawlak Wiesława  ST ART DANCE - Sady 187 67     61     59                                  
2  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 142       72     70                                  
3  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 98       50     48                                  
4  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów 56 56                                              
5  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 54       28     26                                  
6  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław 53       16     37                                  
7  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło 45 45                                              
8  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 42       22     20                                  
9  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 39       39                                        
10  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  Szkoła Tańca SPARTA Opole 10       10                                        

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól Gliwice Bieruń Kraków
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń 270 68 11   74 22   73 22                                
2  Waldron Michael  Pawlak Wiesława  ST ART DANCE - Sady 149 57     41     51                                  
3  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 92       52     40                                  
4  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 74       63   11                                    
5  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 62             62                                  
6  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 59       30     29                                  
7  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 57       24   10 23                                  
8  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów 46 46                                              
9  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło 35 35                                              
10  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań 35       18     17                                  
11  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław 22       12     10                                  
12  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 21       10     11                                  
13  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  Szkoła Tańca SPARTA Opole 11       11                                        

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT