International Championships 2016 - 11-13 października




2016-10-17

International Championships 2016 - 11-13 października

Polskie pary coraz liczniej pojawiają się na zagranicznych parkietach. Prezentują swój kunszt podczas wielu bardzo ważnych imprez tanecznych. Jedną z najbardziej prestiżowych jest International rozgrywany w Brentwood oraz w Royal Albert Hall w Londynie. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zapoznania się z wynikami. 

 

Amator Latin 

25 msc Jakub Drmota i Magdalena Baranowska

32 msc Igor Wilczyński & Irina Grishina

45 msc Michal Gałek & Klaudia Kędzierska

79 msc Maciej Walczak & Anna Piaseczna

103 msc Sergey Chernenko & Wiktoria Kierasińska

105 msc Mateusz Ostrowski & Marzena Dudek

123 msc Seweryn Klekowski & Julia Kowalczyk

140 msc Tomasz Jaszewski & Alicja Kotarba 

140 msc Albert Kosiński & Sandra Róg

145 msc Cyprian Kapitan & Ewa Sych

151 msc Tomasz Boja & Kamila Gwóźdź 

 

Junior Latin

2 msc Kacper Rutka & Sara Litorowicz

11 msc Hubert Krysztofiński & Paulina Paprota

 

Under 14

38 msc Szymon Rencławowicz & Laura Hekselman

 

Professional Latin

29 msc Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa

32 msc Jakub Rybicki & Nadezhda Martynenko

65 msc Radosław Hojsan & Małgorzata Jabłońska

105 msc Łukasz Wiśniewski & Agnieszka Filipczak

 

Professional Rising Star Latin

64 msc Łukasz Wiśniewski & Agnieszka Filipczak

 

Under 21 Latin

49 msc Piotr Świątkowski & Natalia Karpińska

64 msc Seweryn Klekowski & Julia Kowalczyk

64 msc Albert Kosiński & Sandra Róg

84 msc Jakub Adamcewicz & Aleksandra Filinowicz

88 msc Cyprian Kapitan & Ewa Sych

92 msc Damian Kramski & Alicja Skorupka

99 msc Patryk Kujawiński & Michalina Kanclerz

 

Amator Standard

10 msc Maciej Kadłubowski & Maja Kopacz

16 msc Krzysztof Myka & Agnieszka Ośródka

19 msc Michał Le & Sandra Janłońska

21 msc Szymon Kalinowski & Grażyna Grabicka

58 msc Kamil Kucharczyk & Polina Semenova 

68 msc Bartosz Lech & Kornelia Kopaczyńska

72 msc Michał Litewka & Justyna Matoga

72 msc Ariel Zając & Monika Zięba

82 msc Michal Lemieszek & Dominika Gola

91 msc Mikolaj Balcerzak & Julia Jabłońska 

91 msc Mateusz Chrząstek & Beata Michalecka

 

Junior Standard

4 msc Kacper Rutka & Sara Litorowicz

5 msc Oskar Gembara & Liwia Jabłońska

21 msc Hubert Krysztofiński & Paulina Paprota

43 msc Wiktor Malinowski & Patrycja Olejnik

 

Under 14 

17 msc Szymon Rencławowicz & Laura Hekselman

 

Professional Standard

7 msc Sergiu Rusu & Dorota Rusu 

10 msc Łukasz Tomczak & Aleksandra Tomczak 

11 msc Wiktor Kiszka & Leanne Han

20 msc Marek Kosaty & Paulina Glazik

61 msc Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk

78 msc Jacek Stefański & Joanna Korab-Stefańska

101 msc Marcin Kiszteliński & Aleksandra Niedośpiał

 

Professional Rising Stars 

37 msc Jacek Stefański & Joanna Korab-Stefańska

62 msc Marcin Kiszteliński & Aleksandra Niedośpiał

 

Under 21 Standard

13 msc Kamil Kucharczyk & Polina Semenova

23 msc Michał Pernak & Oliwia Matuszewska

29 msc Krystian Baryczka & Anna Korzycka

57 msc Damian Kramski & Alicja Skorupka

65 msc Patryk Kujawiński & Michalina Kanclerz

67 msc Jakub Adamcewicz & Aleksandra Filinowicz


powrót




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT