Grand Prix Seniorów C-Open


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Seniorów C-Open 2018

 

W klasyfikacji Grand Prix Seniorów C-Open uwzględniono turnieje:

1 - 13.01.2018, Puchar Mariny - Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 17.03.2018, VIII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 14.04.2018, I OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 12.05.2018, OTTT "Konwaliowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

5 - 16.06.2018, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

6 - 22.09.2018, "BAL 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

7 - 13.10.2018, "Bieruń 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

8 - 10.11.2018, Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 808         97 103         98 82 97 125 100 106
2  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 357             97   68   82       68 42
3  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań 348         81   65   30       81 51 30 10
4  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 233                 84   66       52 31
5  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 205                     50 50 65 40    
6  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 200                 52           84 64
7  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań 187         65   81   41              
8  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 141                 100           41  

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 998     82 42 97 81 98 63 98 63 99 61   62 100 52
2  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 717     50 10 65 60 82 41 66 30 83   81 40 68 41
3  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 395     66   81           67   97   84  
4  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 270             66 30 82   40       52  
5  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa 151     98 53                        
6  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 116                     51   65      
7  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań 100             50   50              
8  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków 41                             41  
9  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 30                             30  

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 1107 81 102 55 31 100 41 85 53 84 54 70 30 86 105 87 43
2  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 512     71       53   100   102   102 84    
3  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 282 65   10   30   31   41 10     43 30 22  
4  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 274     87       101       86          
5  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 262     33   68   42       32   32   55  
6  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 261             69 42 68           71 11
7  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 229     103     52   31   43            
8  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 220 97 123                            
9  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 193     22   84               54   33  
10  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań 165                     54   70 41    
11  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 157                             103 54
12  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 148     44   52       52              
13  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 139     11       20       43   21   44  
14  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 62                 30 11         11 10
15  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 62         41           21          
16  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała 20                     10   10      
17  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 10                             10  

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa 695     87 12 101 13 99   68       87 83 102 43
2  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 426     71   69       84   99   103      
3  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 393         31       41   83 62 71 51 43 11
4  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 324     44 12 42 11 67       67   11   70  
5  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 286     103       83   100              
6  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 279     55   85       52       55   32  
7  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 221     22   53 11 51       51   33      
8  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 116                         22 40 54  
9  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 111                 30 50         21 10
10  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 86                             86  
11  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 60     10 10               40        
12  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 53     33   20                      
13  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała 50                     40   10      
14  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 50     10       40                  
15  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 44                         44      
16  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 10                             10  

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 768     98 50 70 30 70 42 71 41 104 50 71 61   10
2  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 504 82 123   61   30   31   52   82       43
3  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 472             102 53 33 63 88 61 22 50    
4  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 406         86       87   45   87   101  
5  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 272                 55       55 82 69 11
6  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 253             43   11 30 72   44   53  
7  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 244                     56   103   85  
8  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 240 50 60     32           23   33   42  
9  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 229                 103 126            
10  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 200 98 102                            
11  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 200         102   54   44              
12  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 178     82       86 10                
13  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 148     66   20   32   10           20  
14  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 143 66       54           12   11      
15  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź 70     50   20                      
16  Figarski Jerzy Tadeusz  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 65                     34       31  
17  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań 43             21   22              
18  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 43         43                      
19  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 21                     11   10      
20  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 10                     10          
21  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 10             10                  

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 618     103 18     89 47 103 56     73 65 49 15
2  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 555     33 14 55 10 57 58 87 12 47 64 57 32 15 14
3  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 460 71 53 44 15 44 10 35 11     14 31 35 11 76 10
4  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 443         103   105   71 13         92 59
5  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 365             73   44 10 106   105   27  
6  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 347 103 106 87 17     24 10                
7  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 334 87 64   16   10   14   45   85       13
8  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 330         71       55   74   22   108  
9  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 304 55   10 12         33 11 58 53 46   14 12
10  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość 271                     90   89 54 38  
11  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 246 22 31     33           36 42 22   60  
12  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń 168 11   22   22   46   22   25       10 10
13  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź 158     71   87                      
14  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 86 10       11 10         13 10 22 10    
15  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 68     55       13                  
16  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 44 44                              
17  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg 43 33 10                            
18  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 24                     11       13  
19  Waldron Michael  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice 23                         11   12  
20  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 21                     11   10      
21  Figarski Jerzy Tadeusz  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 21                     10       11  
22  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 20         10   10                  
23  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków 16                             16  
24  Kimmel Marek  Borisovich Irina  OKRĘG POMORSKI PTT 12             12                  
25  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 11                 11              
26  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 11             11                  
27  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 10     10                          

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT